2

Evde Yapılacak İşler / Genel / İş Fikirleri / Sermayesiz İş Fikirleri

Evde sabun yapımı

25 Şubat 2013   //   Yazan

evde-sabun-yapimi

Evinizde yapabileceğiniz ve size para kazandıracak işlerin en keyiflilerinden biri de sabun yapımıdır. Evde el yapımı sabunlar üretmek son derece eğlenceli bir iştir. Çeşitli esanslar ve ilginç kalıplarla üreteceğiniz sabunlardan oldukça yüksek karlar elde edebilirsiniz.

Ürettiğiniz sabunları iyi tanıtabilirseniz bu iş ek gelir getiren bir uğraş olmaktan çıkıp ana gelir kaynağınız olabilir. Evinin bir odasında hobi olarak sabun üretip şimdi ihracat yapan insanların öykülerini internetten okuyabilirsiniz.

Evde sabun yaparak para kazanmak istiyorsanız farklı esanslar ve ilginç kalıplar kullanmanızı tavsiye ederim. Yaptığınız sabunların dekoratif amaçlı kullanılabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Rengarenk ve hoş kokulu sabunlar ürettiğinizde kar marjınız da yüksek olacaktır. Yaptığınız sabunları çeşitli sepetler ile hediyelik paketler haline getirdiğinizde kazancınız daha da artacaktır.

Yaptığınız sabunları el emeği ürünlerinizi satabileceğiniz sitelerde satışa sunabilirsiniz. Bu konuyla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca benim her zaman tavsiye ettiğimi gibi kendi web sitenizi ve/veya blogunuzu kurmanız olacaktır. WEB sitenizde yaptığınız sabunları sergileyebileceğiniz gibi sabun yapımı hakkında da yazılar yayınlayabilirsiniz. Bu yöntemle sitenizin ziyaret oranı artacak ve satışlarınıza olumlu etki edecektir.

evde-sabun-yapimi1

Evde sabun yapımı ile detaylı bilgi edinmek için www.uzmantv.com/konu/adim-adim-sabun-yapimi adresindeki videoları izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde akvaryum balığı üreterek para kazanın başlıklı makalemizde balık üreterek para kazanın, ces akvaryum ve ek iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , , , , ,

+

2 Yorum

 1. mustafa

  on 21 Şubat 2014 - Cevapla

  bana ulasabirmisinz

  • admin

   on 24 Şubat 2014 - Cevapla

   Mustafa bey merhaba;

   Konu nedir? Bana otuzbes@gmail.com adresinden mail gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın